Skutery Wodne

Cena

  • 110€ – za osobę
  • 30€ – pasażer

Czas trwania

  • 2 godziny

Skutery wodne to jedna z najczęściej wybieranych atrakcji na Teneryfie. Wspaniała i słoneczna pogoda, wysoka temperatura wody i powietrza, zjawiskowe krajobrazy… Teneryfa to wprost idealne miejsce do wypróbowania wodnych szaleństw o jakich marzyliście! Jest to doskonała zabawa dla wszystkich spragnionych prędkości, adrenaliny i czegoś zupełnie nowego. Będzie to niezapomniane przeżycie, a być może również początek kolejnych przygód na oceanie.

Opis

Skutery Wodne – rajd 2h

Nad bezpiecznym przebiegiem wycieczki zawsze czuwa wykwalifikowany instruktor, który nawiguje grupę z motorówki lub skutera wodnego. Przed rozpoczęciem atrakcji każdy uczestnik zostaje wyposażony w specjalną kamizelkę ratunkową. Jeśli temperatura wody nie jest zadowalająca, dostaniecie stój z pianki neoprenowej, który ochrania ciało przed nadmiernym wychłodzeniem. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą stroju kąpielowego.

Obsługa skuterów wodnych jest bardzo prosta, nie wymaga żadnych specjalnych uprawnień, umiejętności ani wcześniejszego doświadczenia. Skuter może prowadzić osoba, która ukończyła minimum 16 lat, a minimalny wiek pasażera to 10 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna.  Prędkość jaką osiągają skutery wodne to nawet 70 km/h.

Rajd 2 godziny

Dwie godziny wodnych szaleństw to zdecydowanie najlepsza opcja jaką możemy Wam zaproponować przy wypożyczeniu skuterów wodnych. Jeśli zdecydujecie się na wynajem jednego pojazdu w dwie osoby, każdy z Was będzie miał 60 minut na prowadzenie skutera. To idealny czas by zapoznać się z jego obsługą, poczuć się pewnie za sterami i czerpać wielką przyjemność i frajdę z tej atrakcji. Taka ilość czasu pozwoli Wam odwiedzić okolicę sekretnej plaży hipisów, będziecie mieli chwilę na kąpiel i nurkowanie w przepięknej zatoce, a co chyba najciekawsze, udacie się na poszukiwanie wielorybów, które przy odrobinie szczęścia będą pływały tuż obok Was!

Jest to niewątpliwie najbardziej korzystna oferta ze względu na długość i różnorodność tej wycieczki.

Na naszej stronie znajdziecie także wiele innych wycieczek i atrakcji z całej Teneryfy! Także rajd na skuterach czterdziestominutowy oraz godzinny.

Uwagi dotyczące atrakcji

  • Dzieci także mogą zasuwać na skuterach! Minimalny wiek kierowcy to 16 lat – wymagana zgoda opiekuna.
  • Pasażer przy odpowiednim wzroście może mieć zaledwie 10 lat.

Zalecamy zabrać

  • Strój kąpielowy
  • Ręcznik
  • Krem do opalania

Opinie

Nie ma jeszcze recenzji.

Bądź pierwszym, który oceni “Skutery Wodne”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opublikuj komentarz